I dyshuari i hodhi sprej dhe ia grabit 800 euro nga arka e lokalit në Prishtinë

Një burrë dhe një grua kanë informuar se një i pa njohur u ka hedhur sprej dhe më pas ka grabitur rreth 800 euro para nga arka e lokalit. Ngjarja ka ndodhur të shtunën, rreth orës 23:05 në Prishtinë. Sipas Policisë viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante, thuhet tutje në njoftimin e PK-së.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.