Kanë filluar reflektimet te skuadra e Lirisë, jep dorëheqje Drejtori sportiv i klubit, Enis GashiDrejtori sportiv i klubit, Enis Gashi ka dhënë dorëheqje.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi prizrenas përmes një njoftimi, pas humbjes 0-2 nga LLapi.

”Jep dorëheqje drejtori i Lirisë

Enis Gashi jep dorëheqje nga pozita e drejtorit sportiv të FC Liria.

“Pas një periudhe një vit e gjysmë, kam vendosur të jap dorëheqje.Gjatë kësaj kohe kishim momente të bukura, por dhe të rënda.

Falenderoj pronarinRaman Kiçe, menagjmentin e tifozët Arpagjik’t, si dhe uroj klubin për të dal nga kjo situatë.

Suksese klubi im” !

FC Liria e falenderon për bashkëpunimin dhe uron suksese në vazhdim!”, thuhet në njoftim

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.