Ky është i dyshuari që vrau nënën në Pejë

Një rast tragjik ka tronditur sot Pejën.

Një person dyshohet të ketë vrarë nënën e tij.

I njëjti është arrestuar nga policia.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i dyshuari në fjalë është Urim Hyseni.

Ndërkohë, rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Rugova tha se i dyshuari është arrestuar.

“Sot rreth orës 16:00, Policia ka marrë informacion se në rrugën “Mbreti Zog” në Pejë ka ndodhur një rast. Njësitet policore kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë kuptuar se bëhet fjalë për vrasje të rëndë. Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe ekipi mjekësor, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.