LAJMI I FUNDIT: Arrestohet i dyshuari që qëlloi zyrtarin policor në Veri

Mbrëmë gjatë patrullimit, disa zyrtarë policorë në Zveçan u sulmuan nga persona të dyshuar.

Si pasojë e këtij sulmi, një polic pësoi lëndime trupore.

Burime të Indeksonline bëjnë të dtiur se personi që dyshohet të ketë shtënë në drejtim të policisë dhe që ka plagosur njërin prej tyre, është arrestuar.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.