Lajmi i Fundit: Jep dorëheqje drejtoresha e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik në Prizren

🔴Lajmi i Fundit: Jep dorëheqje drejtoresha e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik në Prizren 👇

Njoftimi i plotë i Lirije Bytyqi :

Të nderuar miq,

Ju njoftoj se për arsye personale dhe në mirëkuptimin e Degës së Nismës në Prizren, nga sot nuk do të vazhdoj të jem në drejtimin e Drejtorisë së Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik me të cilën për dy vite kam udhëhequr me shumë përkushtim duke bërë punë dhe projekte të mira në interes të qytetarve.

E falenderoj Nismën Socialdemokrate që më besun ta drejtoj këtë drejtori si dhe stafin dhe të gjithë ata me të cilët bashkëpunova për dy vite më seriozitetin më të madh.

Me respekt!
Lirija Bytyqi

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.