Lulzim Kabashi “bastis” zyret e Rtv Besa dhe kanos mediumin pas publikimit të një lajmi

Ish kryetari i AAK-së në Prizren Lulzim Kabashi ka “bastisur” dje pasdite zyret e Rtv Besa ku duke u kanosur dhe kërcnuar mediumin lokal Rtv Besa.

Ai ka kërcnuar me jetë për shkak të një lajmi të publikuar nga mediumi për një ish kandidat të AAK-së në zgjedhjet e fundit lokale të arrestuar dje nën dyshimin për posedim të substancave narkotike.

Rasti është paraqitur në Policinë e Prizrenit.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.