Mbi 1 mijë e 400 tiketa trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 467 gjoba trafiku në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe ka ndodhur një aksident me fatalitet, 25 aksidente me të lënduar dhe 19 me dëme materiale, përcjell Klankosova.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, në 24 orët e fundit janë arrestuar 13 persona dhe shtatë janë dërguar në mbajtje.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.