Motoçiklisti godet këmbësorin në rrugën “Adem Jashari” në Prizren

Sot rreth orës 14:30 është raportuar se një motoçiklist ka goditur një këmbësor në rrugën “Adem Jashari” në Prizren.

Këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman.
Rasti është duke u hetuar.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.