“Nanën po ta rrahim veç që ka mbet pa ty”, Gold Ag tregon emrin e djalit dëshmor të të moshuarës që u rrah sot

Reperi Gold Ag ka reaguar pas lajmit dhe videos tronditëse që qarkolloi sot në medie, raporton GazetaBlic.

Ai përmes një shkrimi në “Facebook”, thotë se e moshuara është nënë e dëshmorit Taulant Nuraj.

“O Taulant Nuraj a na bën hallall që ta kemi shkelë gjakun e nanën po ta rrahim veç që ka mbet pa ty”, shkruan Gold Ag.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.