Ndërron jetë 34-vjeçari pasi u godit nga vetura në Prishtinë

Mbrëmë ka ndodhur një aksident në trafik. Vetura ka goditur një këmbësor në Hajvali të Prishtinës.

Si pasojë e plagëve të marra, ai ka ndërruar jetë.

Viktima është 34-vjeçari Arben Sopjani.

Lajmi u bë i ditur nga faqja Hajvalia dhe familjarët e të ndjerit

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.