Ndërron jetë ish boksieri i njohur Xhevdet Peci

Ish-boksieri Xhevdet Peci ka ndëruar jetë sot.
Lajmin e ka bërë të ditur ish miku i tij dhe ish hendbollsiti i njohur i KH Trepçes, Afrim Prekazi përmes një postimi në Facebook.

Prekazi e ka përshkruar mikun e tij si legjendë.

Postimi i plotë:

Zoti i madhërishëm të mëshiroftë vëllau ynë
Xhevdet Peci ! Lamtumirë Legjendë në nji botë ma të mirë se kjo !…

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.