Ndodh në Bruksel, një person i vërsulet dy gazetarëve kosovarë të Kanal 10 gjatë emisionit Live (VIDEO)

Përderisa gazetarët Kushtrim Sadiku dhe Arben Ahmeti raportonin nga Brukseli, një gjë e pazakontë ka ndodhur.

Një qytetar u është afruar me agresivitet që të dyve, duke bërtitur.

Madje, në një moment, qytetari bën edhe kontakt fizik me gazetarin Sadiku.


Nuk dihen motivet e rrebelimit të tij ndaj gazetarëve nga Kosova, që shkuan ta përcillnin takimin e kryeministrit Albin Kurti me president Aleksandar Vuçiq.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.