Një rast i rëndë ka ndodhur sot në Vushtrri.

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur.

Kështu bëjnë me dije burimet e Klankosova.

Ende nuk dihet nëse ka të arrestuar lidhur me rastin apo edhe shkaqet që kanë çuar deri tek ky incident.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.