Një kosovar shpëtohet nga mbytja në një plazh të Shëngjinit

Një kosovar është shpëtuar nga mbytja tek plazhi “Rana e Hedhun” në Shëngjin.

Sipas Abcneës.al, kanë qenë familjarët e tij dhe pushuesit e tjerë që e kanë shpëtuar atë, përcjell Klankosova.

Tutje, bëhet e ditur se kosovari pasi është nxjerrë nga uji është dërguar në spitalin rajonal të Lezhës.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.