Pamje të tmerrshme kur një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren, aktivizohet Policia

Një rast i tmerrshëm ka ndodhur së fundmi në Prizren, ku një vajzë është rrahur brutalisht. I dyshuari, që s’dihet nëse është partneri i saj, e sulmon brutalisht derisa e rrëzon përtokë.

Skenat skandaloze të dhunës janë publikuar nga Indeksonline.

Nga Policia e kanë konfirmuar për Sinjalin se janë aktivizuar dhe janë duke e verifikuar personin e dyshuar.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.