Policia deklarohet për aksidentin në Carralevë, një person është dërguar në Emergjencë

Rtv Besa sot raportoi për një aksident mes dy automjeteve në Carralevë.

Si pasojë e kësaj, një person ka marrë lëndime trupore, i cili po trajtohet në Emergjencë.

Rastin për e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

“Rreth orës 14:33, në Carralevë ka ndodhur një aksident trafiku mes një kamioni dhe pikup. Përveç dëmeve materiale, një person është lënduar i cili po trajtohet në emergjencë. Me rastin po merren njësiti i trafikut rajonal në Prizren”, tha ai.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.