Raportohet se një person bie në humnerë në Prevallë, Policia dhe ekipet e shpëtimit në vendngjarje

Një person ka pësuar lëndime në Prevallë, pasi derisa kishte qenë duke ecur në Prevallë, është rrëzuar.
Rasti ka ndodhur sot, ku viktima ka rënë aksidentalisht në humnerë.
Ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Ekipet e Policisë dhe të kërkim shpëtimit janë në vendin e ngjarjes, pritet së shpejti që Policia të del me një deklaratë rreth rastit raportojnë dëshmitarët për Rtv Besa.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.