Rita Ora e ndjek ndeshjen e ragbit e shoqëruar nga tenisti serb Novak Djokovic


Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, e ndoqi nga afër një ndeshje ragbi.

Ajo madje ishte e shoqëruar nga tenisti serb, Novak Djokovic, shkruan G.Express.

Për disa momente, kamera ishte e fokusuar te ta dhe reaguan të dy pasi e panë këtë.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.