Sot i jepet lamtumira e fundit Ardian Latifit, mërgimtarit që vdiq në vendin e punës në GjermaniSot do t’i jepet lamtumira e fundit të riut nga Vushtrria, Ardian Latifi, që humbi jetën në vendin e punës para pak ditësh në Gjermani.

Për ceremoninë e varrimit kanë njoftuar familjarët e Ardianit në rrjete sociale.

Njoftimi i plotë:

I Njoftojme te gjithë familjaret , miqte dhe shoqerine , qe varrimi i te ndjerit eshte neser ( e premte 03.05.2024 ) ne varrezat e fshatit begaj te Vushtrrise . Falja e namazit  behet  ne xhamin Karamanli me namazin e xhumase ( Drekes) .

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.