Takimi për Asociacionin, Osmani: Gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë

Sot në ambasadën amerikane do të mbahet takimi për Asociacionin. Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti nuk marrin pjesë në atë organizim.

E pyetur se si e komenton këtë takim ajo thotë se gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë.

Pozitë, opozitë dhe shoqëri civile do të jenë pjesë e këtij diskutimi të rëndësishëm./Indeksonline/

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.