Tiranë – vëllai vret vëllanë, më pas vetëvritetNjë ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në zonën e Freskut në Tiranë.

Nga detajet e para, mësohet se kanë mbetur të vrarë dy persona, por ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet për krim në familje, ku janë përfshirë dy vëllezër. Dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe më pas është vetëvrarë, shkruan Top Channel.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.