Vdekje e dyshimtë në Prizren

Zëdhënësi i policisë rajonale ne Prizren Vesel Gashi njofton se mbrëmë rreth orës ,19 e 11 Policia e Kosovës njoftohet se një person ka vdekur në fshatin Lubizhdë të Prizrenit . Sipas njoftimit ai njëjti jetonte vetëm dhe është gjetur nga të afërmit pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet dhe derisa nuk merret raporti i obduksionit kjo vdekje kjo vdekje konsiderohet si e dyshimtë ,përderisa ekip hetues tashëm është duke unuar në ët drejtin pohoi zëdhënësi Gashi.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.