Vetaksident i rëndë në Parallovë, lëndohet shoferi i kamionit

Një vetaksident i rëndë në trafik ka ndodhur sot rreth orësh 06:00 në fshatin Parallovë të komunës së Artanës, ku është përfshirë një kamion.

Kamioni ka dalë nga rruga dhe ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar shoferi që po drejtonte automjetin.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.