Vetaksidentohet vetura në autostradë, përfundon mbi rrethojaËshtë vetaksidentuar një veturë në autostradë, në hyrje të Suharekës.

Në pamjet e publikuara shihet teksa vetura qëndron mbi rrethoja, ndërkohë që nuk raportohet për të lënduar.

Policia tashmë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin./Paparaci

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.