Vetura godet motoçiklistin në “Bazhdarhane” të Prizrenit, ndihma e shpejtë në vendin e ngjarjesNjë motoçiklist është goditur nga një veturë pak më parë në rrugën “Ukë Bytyqi”, në Prizren.

Në fotot e dërguara në Rtv Besa shihet se një person ka pësuar lëndime.

Kurse, në vendin e ngjarjes ka arritur edhe Policia dhe ambulanca.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.