Zjarrvënje në Gjilan/ Policia kërkon identifikimin e të dyshuarit, publikon fotot e tij

Policia e Kosovës ka shpallur në kërkim një person për zjarrvënje.

Fotografia e tij është publikuar dhe kërkohet identifikimi dhe arrestimi i tij.

Ai dyshohet për zjarrvënje të ndodhur me 9.8.22 në Gjilan.

Policia ka kërkuar nga qytetarët që nëse e njohin të lajmërojnë në numrat e telefonit apo në stacionet më të afërta të policisë./IndeksOnline/

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.