Aksidenti tragjik në rrugën Ferizaj-Shtime/ Këta janë të rinjtë që humbën jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në rrugën Ferizaj -Shtime, ku si pasojë e një aksidenti trafiku, katër persona kanë humbur jetën.

IndeksOnline mëson se personat që kanë humbur jetën në këtë aksident trafiku janë Arlind Isufaj, 21-vjeçar, Mergim Behluli, 23-vjeçar dhe Armend Muhadini, 39-vjeçar dhe viktima e katërt Arsim Isufaj.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.