Vebih Zekolli është komandanti i ri i Stacionit të Policisë në Prizren

Në pozitën e komandantit të Policisë në Prizren është caktuar major Vebih Zekolli.Ndërsa ish-komandanti Qamil

Read More

19-vjeçari theu lokalin në Prizren dhe vodhi kuletën e pronarit, Policia e arreston

Me datë 05 tetor 2021, një kafiteri në rrugën ”Xhevë Lladrovci” në Prizren, ishte thyer

Read More

Në ora 14:00 pritet vendimi për masat e reja

Ministrja e Shëndetësisë, Dafina Gexha sot në ora 14:00 do të takohet me kryetarët e

Read More

Projektuar për Marsin, gati për Tokën – një gomë e pathyeshme pa ajër

A mund të quhet me të drejtë një gome një “gome” nëse është bërë kryesisht

Read More

E ardhmja e Moratas në dyshim, Juventusi etiketon dy sulmues të njohur

E ardhmja e spanjollit Alvaro Moratas në Juventus duket se është në dyshim pasi Bianconerët

Read More

Cannavaro zbulon pse Barcelona preferon Xavin para Pirlos

Legjenda e Italisë, Fabio Cannavaro beson se Barcelona nuk do të emërojë Andrea Pirlo si

Read More

COVID-19 prek pankreasin e një personi duke rritur rrezikun e diabetit, sipas një studim të ri

COVID-19 mund të dëmtojë qelizat vitale në pankreas dhe t’i lërë njerëzit më të ndjeshëm

Read More