Komandantja Supreme: Me rekrutimin e 180 ushtarëve të rinj po zgjerohet baza e FSK-së

Komandantja Supreme e Forcave të Sigurisë së Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se certifikimi i

Read More

Pse nuk fituan pa balotazh në Prishtinë, Mitrovicë, Podujevë e Prizren? Përgjigjet deputeti i VV-së

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Eman Rrahmani, ka folur për rezultatin e këtij subjekti politik të

Read More

Goditet për vdekje një person në Pejë, nga treni!

Një person është goditur për vdekje nga treni sonte në Pejë. Indeksonline mëson se dyshohet

Read More

Ymran Fusha, femra më e votuar në PDK

Kandidatja Ymran Fusha në listën e PDK-së ka marrë më së shumti vota nga gratë

Read More

Këta 12 asambleistë priten të përfaqsojnë Vetëvendosjen në Prizren

Sipas rezultateve preliminare Karanfil Haxhillari, Dafina Alishani, Ilir Gashi, Shqipe Shatri, Adem Shabanaj, Nazife Kokollari,

Read More

Kryhet me sukses një operacion i komplikuar në Kardiologji

Mjekë kardiokirurgë, bashkë me anesteziologë, të asistuar edhe nga stafi përcjellës, në Klinikën e Kardiokirurgjisë

Read More

Gjashtë të arrestuar në aksionin kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit. Raportohet se

Read More

Memli Krasniqi: Prizrenasit e duan dhe e meritojnë. Shaqir Totajn

Kemi qenë me qytetarët e Prizrenit gjithmonë, e tash do ta bëjmë edhe qeverisjen që

Read More

Qytetari gjen portofolin me rreth 250 euro në Prizren – e dorëzoi në polici

Policia e Kosovës ka njoftuar se një qytet ka dorëzuar një portofol me një shumë

Read More