Albin Kurti votohet me 98.6% të votave për kryetar të Vetëvendosjes

Albin Kurti sërish është zgjedhur kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje. Postimi i plotë: Viti 2022 është

Read More

Visar Korenica: Nëse Projekt Kodi-Civil vjen përsëri do të votoj kundër

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Korenica për Front Online ka thënë se nëse Projekt Kodi-Civil

Read More

USHTRIA E KOSOVËS DHE SHQIPËRISË 🇽🇰🤝🇦🇱

Ekipet përfaqësuese të FSK-së dhe FA të Republikës së Shqipërisë stërviten së bashku para dislokimit

Read More

Dy pitbulla kanë mbytur disa qen të tjerë në Budakovë të Suharekës

Në fshatin Budakovë të Suharekës, një qytetarë është ankuar në rrjete sociale, se dikush i

Read More

Kryetari Shaqir Totaj, takoi Nënkryetarin e Parlamentit Evropian, z. Rainer Wieland

Kryetari Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të kabinetit, takoi Nënkryetarin e Parlamentit Evropian, z.

Read More

Reshit Kushaj nga SBAShK: Greva mund të ndërpritet sot – kërkesa është minimale

Përfaqësuesi nga Sindikata e Bashkuar për Arsim, Shkencë dhe Kulturë, Reshit Kushaj, ka thënë se

Read More

16-vjeçari gjen portofolin me 6 mijë€ dhe e dorëzon: Dua t’i fitoj paratë me djersë

16-vjeçari Erind Shkambaj nga Shkodra është bërë i njohur brenda disa orëve në rrjetet sociale

Read More

Arrestohet femra që vodhi 30 mijë euro në një shtëpi në Prizren

Dhjetë ditë më parë, një rast i rëndë i vjedhjes ishte raportuar në Policinë e

Read More

Jasharajt i përkeqësohet gjendja shëndetësore: Kanë ndikuar fyerjet e linçimet

Kryetari i SBAShK-ut, Rrahman Jasharaj, ka bërë të ditur se i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

Read More