S`ka masa të reja, mbesin në fuqi ato të vjetrat

Ministria e Shëndetësisë dhe kryetarët e komunave pas takimti që kanë mbajtur për masat anticovid

Read More

Më 17 tetor votohet edhe në Maqedoninë e Veriut, KQZ-ja papërgjigje për votuesit me dyshtetësi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) është vënë përballë një sfide të re për votuesit e

Read More

Vebih Zekolli është komandanti i ri i Stacionit të Policisë në Prizren

Në pozitën e komandantit të Policisë në Prizren është caktuar major Vebih Zekolli.Ndërsa ish-komandanti Qamil

Read More

19-vjeçari theu lokalin në Prizren dhe vodhi kuletën e pronarit, Policia e arreston

Me datë 05 tetor 2021, një kafiteri në rrugën ”Xhevë Lladrovci” në Prizren, ishte thyer

Read More

Në ora 14:00 pritet vendimi për masat e reja

Ministrja e Shëndetësisë, Dafina Gexha sot në ora 14:00 do të takohet me kryetarët e

Read More

Prokurori Smith: Përpjekjet e Haradinajt dhe Gucatit për ta rrënuar këtë gjykatë kanë dështuar

E plotësuar: Prokurori i Specializuar, Jack Smith ka thënë se Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj

Read More

MSH sot mbanë takim me komunat, diskutohen masat antiCOVID

Ministria e Shëndetësisë do të mbajë sot takim me Asociacionin e Komunave të Kosovës dhe

Read More