E rëndë: Humb jetën personi që u plagos rëndë para dy netësh në Vushtrri


Të dielën në Vushtrri ka ndodhur një incident, ku për pasojë një person ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë të plagosur.

Ndërsa, policia ka njoftuar se njëri nga të plagosurit që ishte duke u trajtuar në QKUK ka ndërruar jetë.

“Raportohet se me datën 30.10.2023 në QKUK-Prishtinë, ka ndërruar jetë edhe viktima e dytë mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit , trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për Obduksion”, thuhet në raportin e Policisë, përcjell IndeksOnline,

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.