Liria e ‘vulos’ fitoren, shënon golin e tretë ndaj Ulpianës⚽️

Liria e ka thelluar edhe më shumë avantazhin ndaj Ulpianës.Veseli ka shënua në minutën e 52-të.

Rezultati tashmë është 3 me 0 dhe po thuajse fitorja është e sigurt për prizrenasit.

Gazeta Blic

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.