Mërgimtari me 52 mijë franga në xhep ja mësyn Kosovës, bie në “radarin” e doganës

Në pikë kalimin kufitar të Dheut të Bardh njësit e antikontrabandës së Doganës së Kosovës

Read More

1 i vdekur dhe 25 raste të reja me Covid 19 në 24 orët e fundit

08 Tetor 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike

Read More

Hajdari: Kemi marrë masa mbrojtëse ndaj disa kompanive serbe

Ministrja e Industrisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, ka thënë që sot i kanë marrë dy

Read More

Hutbeja e Xhumasë (VIDEO)

Xhamia e Bajraklisë (Gazi Mehmet Pasha) PRIZREN 08.10.2021

Read More

Murati: Nuk do të ketë më nevojë për vërtetim të tatimit në pronë që të regjistrohet vetura!

Ministri i Financave, Hekuran Murati ka thënë që sot ka nisur për në Qeveri Projekt-Rregulloren

Read More

Ambasada e Britanisë së Madhe ka një lajm të mirë për kosovarët

Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovës ka dhënë një lajm të mirë për kosovarët

Read More