Haskuka: Dëshpëruese, vunë nënshkrimin për mëditje,por mungojnë për buxhetin komunal!

Seanca e tretë kur mungojnë kuvendarët e PDK, LDK, AAK dhe Nisma, por shumë interesante

Read More

Analisti gjerman: Macroni po bllokon liberalizimin e vizave për Kosovën

Analistë ndërkombëtarë kanë komentuar samitin e së mërkurës në Slloveni, BE-Ballkani Perëndimor dhe deklaratën e

Read More

Grabitet një barnatore në Prishtinë, Policia jep detaje

Një barnatore është grabitur në Prishtinë sonte. Në lidhje me këtë rast, Indeksonline ka kontaktuar

Read More

Arrijnë në Kosovë 3.3 milionë fletëvotime për zgjedhjet e 17 tetorit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se fletëvotimet për zgjedhjet lokale të 17

Read More

RTK ka paguar 472 mijë euro “gabimisht” një kompanie private!

Radio Televizioni i Kosovës i ka paguar mbi 472 mijë euro për pesë vjet një

Read More

S`ka masa të reja, mbesin në fuqi ato të vjetrat

Ministria e Shëndetësisë dhe kryetarët e komunave pas takimti që kanë mbajtur për masat anticovid

Read More

Më 17 tetor votohet edhe në Maqedoninë e Veriut, KQZ-ja papërgjigje për votuesit me dyshtetësi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) është vënë përballë një sfide të re për votuesit e

Read More