Këta janë dy të rinjët që u vranë nga sulmi në Gllogjan

Gentiana Mustafaj dhe Ledjan Hamzaj janë dy nxënësit të vrarë sonte në Gllogjan pas të shtenave nga një person i maskuar qëlloj me kallashnikov mbi autobusin me 10 veta në të.

Krerët e shtetit kanë shprehur ngushëllime për rastin tragjik dhe kanë kërkuar që të kapet autori i krimit sa më parë.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.