Dy viktima të COVID-19 u varrosën gabimisht në Prizren, arrestohen dy persona

Për shkak të përzierjes së dokumentacionit, dy viktima nga COVID-19 të shtrirë në Klinikën Infektive

Read More

Emisari britanik Stuart Peach takon presidenten Osmani

Në kuadër të vizitës së tij në Kosovë, Sir Stuart Peach, i dërguar i Posaçëm

Read More

Dy persona të lënduar nga sulmi i autobusit të KB Prishtinës, njëri nga ta mjeku i skuadrës

Një ngjarje e turpshme eshtë parë para pak minutash në Pejë. Tifozët e Trepçës, “Torcidat”

Read More

Policia dje shqiptoi 107 tiketa trafiku e konfiskoi 7 patentë shoferë në Prizren

Policia në Prizren ka shqiptuar 107 tiketa trafiku si dhe janë konfiskuar shtatë patentë shofer

Read More

Gjobiten lëmoshë-kërkuesit në Prizren

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren, stacioni policor ne Prizren ka vazhduar aksionin e planifikuar,

Read More

Prizren: Ngritet aktakuzë ndaj personit që i ofroi 10 euro ryshfet policit kufitar

Është ngritur aktakuzë ndaj M.D, i cili i kishte ofruar 10 euro ryshfet policit kufittar

Read More

Pas publikimit të lajmit në Rtv Besa, KEDS-i ndërron shtyllën defekte

Në orët e pasdites reaguan nga KEDS-i, dhe e sanuan përkohësisht gjendjen e kësaj shtylle!I

Read More