4 raste të vdekjes dhe 12 raste të reja me Covid 19 në 24 orët e fundit

10 Tetor 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike

Read More

Një mashkull raporton në polici se është rrahur nga një femër në Prizren

Një mashkull ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga një femër. Rasti ka

Read More

LAJMI I FUNDIT: Jep dorëheqje kancelari austriak, Sebastian Kurtz

Në mesin e akuzave për korrupsion ndaj Sebastian Kurtz, kancelari i Austrisë ka dhënë dorëheqje

Read More

Kurti në Rezallë: Krimet e luftës s’mund të mbulohen në varrezat e Serbisë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në ceremoninë e rivarrimit të eshtrave të martirëve të masakrës

Read More

Mytaher Haskuka reagon pas lajmeve në disa portale për ngjarjet e vitit 2016

Postimi i tij i plotë: Reagim Dje, disa portale edhe njëherë u përpoqën “ta informojnë”

Read More